CHOOSE YOUR COUNTRY
de eng pol swe den nor bel ned lux fra

Wypożyczalnia namiotów i parasoli reklamowych

Dostępność sprzętu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem, lub wyślij formularz z zapytaniem o dostępność sprzętu.

Wypełnij formularz

Zamów obsługę Studio55, lub użytkuj nasze konstrukcje samodzielnie...

Namioty eventowe i niemalże wszystkie inne konstrukcje na wynajem użytkować można na określonych warunkach samodzielnie, lub skorzystać z usług naszej profesjonalnej ekipy montażowej.

Profesjonalna obsługa SmartTent & Studio55

Firma posiada sprawną i elastyczną ekipę montażystów, która w dowolnym miejscu i możliwie krótkim czasie, zbuduje dowolnej wielkości miasteczko eventowe.

Wynajem profesjonalnych namiotów i parasoli reklamowych na eventy

Studio55 & Smarttent oferuje wynajem najwyższej jakości namiotów eventowych przeznaczonych do organizacji imprez sportowych, promcyjnych, koncertów, i innych wydarzeń kulturalnych, na których jakość i estetyka produktu stawiana jest zawsze na pierwszym miejscu.

Poszycia naszych namiotów wykonane są w estetycznych i neutralnych kolorach, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane na dowolnej imprezie, bez względu czy to wesele, event sportowy, czy wysokiej rangi inne wydarzenie kulturalne.

Dla bardziej wymagających, niemalże każdą naszą konstrukcję można wyposażyć w wymienne, zadrukowane powierzchnie reklamowe, lub też zadrukować elementy poszyć dowolną indywidualną treścią promocyjną.

Do wynajmowanych konstrukcji zapewniamy duży wybór osprzętu (np. podłogi do namiotów, łączniki, obciążniki, ogrzewacze, podesty, lady sprzedażowe, siedziska, stoły, oświetlenie itd. ) dzięki czemu można wykroczyć poza ramy standardu i użytkować je w wielu dostępnych wariantach.


W ramach konstrukcji na wynajem, posiadamy szeroki asortyment urządzeń, między innymi: